Ogłoszenie

Witamy, jeżeli się jeszcze nie zarejestrowałeś/aś, koniecznie się zarejestruj!

Nasze święta

Urodziny forum

Dzień rozdawania prezentów

Wiosenne kwiatki

Dzień wakacji

Magiczny dzień

Pożegnanie wakacji

Halloween

Mikołajki

Boże Narodzenie

Sylwester

Pogoda

Dzień

Przelotne opady deszczu

Temperatura: 9°C


Noc

Zachmurzenia

Temperatura: 2°C

Zasłużeni gracze

Kwiaty/Maskotka/Flaga forum

Kwiaty KAA

Twórca: Ginny

Flaga KAA

Twórca: Ginny

Team/Kontakt

 <3 Get yours @ CandieCoded <3

Admini:

Aya

e-mail: ada-forwzy2@o2.pl

gadu-gadu:

20530605


Kira

gadu-gadu:

2242746


Aki

gadu-gadu:

10466904


Podadmin:

Ginny

gadu-gadu:

12511996

Pamiętaj, z tego forum nie można nic kopiować, tematów, postów, pomysłów itd., itp. Jeżeli zostanie coś takiego zauważone niezwłocznie zgłosimy to do odpowiednich władz serwisu pun.pl Takie zachowanie może doprowadzić nawet do usunięcia strony...

#21 2010-11-10 17:02:26

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

można uczyć zwierząt sztuczek, ale nikt nie wynajmuje trenera

z tymi hodowlami pomyślę jeszcze


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

#22 2012-08-11 20:43:33

 Nettie

Fly

39052619
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 370
Punktów :   -1 
WWW

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

- A więc... - Rose próbuje coś powiedzieć, ale Kornel zaraz się wtrąca
- Nie zaczyna się zdania od "więc".
- Wiem. Dlatego zaczęłam do "A". A teraz daj mi coś powiedzieć. Moje pomysły:
^ Bardziej rozbudowane życie naszych chłopaków. Chodzi mi oto, że teraz nie można nimi zbyt wiele. Oprócz otrzymywania ich na swojej pensji. Fajnie, gdyby i oni mogli być gwiazdami: sportowcy, piosenkarze... itp.
- Hej! Ja z chęcią pójdę do pracy! Tylko gdzie?! - Kornel się zbulwersował. Że niby on jest na czyimś utrzymaniu?! Phi.
- Tak, tak. Poczekaj, aż będziesz musiał wcześnie wstawać...
^ Weterynarz. Mimo, że jest taka praca nie ma przychodni weterynaryjnej. Można zrobić obowiązkowe szczepienia itp.
^ Spis podatków. Każdy musi policzyć swoje podatki, a to czasami trudne. Ktoś może zrobić ich spis. Mogę się tego podjąć. Uwielbiam cyferki ^^

- To chyba tyle. Gdybym wpadła na coś jeszcze, to napisze.
- Nareszcie, ile ty chciałaś gadać? Mieliśmy iść na basen
- Co ty taki niecierpliwy?
- Mówię w imieniu Dominika.
- Taaak. Dobrze mieć wymówkę, co?
- No jasne! - Kornel się uśmiechnął
Powoli wychodzą, gdy Rose się zatrzymuje
- Poczekaj! Zapomniałam!
- Wiedziałem! - Kornel się śmieje - Że o czymś zapomnisz!
Rose wystawia mu język
^ W Jedzenie, lekarstwa dla koni nie ma obrazków do kostek cukru itd. Ta dam!
http://images.neopets.com/items/foo_square_marshmallows.gifKostki cukru
http://images.neopets.com/items/fur_kau_haybale.gifSiano
http://images.neopets.com/items/hfo_babycarrots.gif lub http://images.neopets.com/items/carrot.gif lub http://images.neopets.com/items/foo_used_carrots.gifMarchewka

- To wszystko - mówi Rose
- Jesteś pewna? - Pyta z rozbawieniem Kornel
- Chyba tak... Chodźmy już
Wychodzą

Ostatnio edytowany przez Rose (2012-08-11 20:55:21)


Imię: Nettie
Drugie imię: Iris
Nazwisko: Mal
Rasa: Harpia
Data urodzenia: 14.08.1993r.
Wiek: 19 lat
Adres: Kolorowych Snów 2
Prace: Tancerka, Opiekunka do dziecka, Trenerka zwierząt, Weterynarz, Budowlaniec
Dzieci: Dominik
Mój profil: >klik<

Grepolis

Offline

 

#23 2012-08-11 22:42:08

 Alex

Prezydent, Masae

Skąd: ul. Kolorowych Snów 1
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2201
Punktów :   

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

O.o
o.O
O.O
Chyba za niedługo awansujesz do bycia Doradcą Prezydenta (kolejna Rose na tym stanowisku ale to długa historia).
Po kolei:
1. Życie chłopaków musimy przedyskutować, a już dwa dni nie możemy się zgrać. Ginny założyła swojemu oddzielne konto, ale twój pomysł mi się podoba. Wtedy też można by rozwinąć życie dzieci.
2. To wskazuje na nasze lenistwo Ja to o swoich zwierzakach zapominam, ale to szczegół... ;P Weterynaria pojawi się na dniach.
3. Co do podatków nie wiem co myśleć, w prawdziwym życiu też sami liczymy sobie podatki. Pomysł również idzie na listę do obgadania.
4. Znów nasze lenistwo Już dodaję twoje obrazki.
Hm.. Powiem szczerze - możesz mieć dobry wpływ na Kaa i bardzo je zmienić, oczywiście na lepsze


Imię: Alexandra
Drugie imię: Masae
Nazwisko: Sasakawa
Rasa: wilkołak
Data urodzenia: 02.07.1992
Adres: Ulica Kolorowych Snów 1, Działka nr 682
Prace: Przedszkolanka, Aktorka, Architekt, Redaktorka, Lekarz, Weterynarz, Policjant, Trenerka zwierząt, Reżyser, Tancerka
Dzieci: Eliza, Zuzia
Znajomi: Kira, Ginny, Aya, Melisa, Rebecca †: Chelsea, Edek, Kate, Andre
Rangi:
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 2

Offline

 

#24 2013-07-06 16:57:25

 Nettie

Fly

39052619
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 370
Punktów :   -1 
WWW

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

W paszportach trzeba podawać swój wiek, może lepiej by było, gdyby podawać datę urodzenia? Mniej roboty
Co do podatków: Można stworzyć pracę księgowy, który liczył by podatki osobom, które by go o to poprosiły.

Ostatnio edytowany przez Rose (2013-07-06 16:58:19)


Imię: Nettie
Drugie imię: Iris
Nazwisko: Mal
Rasa: Harpia
Data urodzenia: 14.08.1993r.
Wiek: 19 lat
Adres: Kolorowych Snów 2
Prace: Tancerka, Opiekunka do dziecka, Trenerka zwierząt, Weterynarz, Budowlaniec
Dzieci: Dominik
Mój profil: >klik<

Grepolis

Offline

 

#25 2013-07-14 12:41:23

 Alex

Prezydent, Masae

Skąd: ul. Kolorowych Snów 1
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2201
Punktów :   

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

Rose napisał:

W paszportach trzeba podawać swój wiek, może lepiej by było, gdyby podawać datę urodzenia? Mniej roboty
Co do podatków: Można stworzyć pracę księgowy, który liczył by podatki osobom, które by go o to poprosiły.

Paszporty już dawno, dawno, dawno zauważyłam (jakoś w 2010r.), ale jakoś zapominałam, by poprawić (szczególnie, że większość ma zmienione imiona). A podatków i tak nikt nie płaci, tak samo jak nikt nie korzysta z LVLi. Z Kirą nazwałyśmy te dwie rzeczy zabawkami Ayi Po za tym skarbiec Kaa jest nieskończony i podatki są trochę niepotrzebne.


Imię: Alexandra
Drugie imię: Masae
Nazwisko: Sasakawa
Rasa: wilkołak
Data urodzenia: 02.07.1992
Adres: Ulica Kolorowych Snów 1, Działka nr 682
Prace: Przedszkolanka, Aktorka, Architekt, Redaktorka, Lekarz, Weterynarz, Policjant, Trenerka zwierząt, Reżyser, Tancerka
Dzieci: Eliza, Zuzia
Znajomi: Kira, Ginny, Aya, Melisa, Rebecca †: Chelsea, Edek, Kate, Andre
Rangi:
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 2

Offline

 

#26 2014-02-15 21:52:21

 Nettie

Fly

39052619
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 370
Punktów :   -1 
WWW

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

Aki napisał:

Po za tym skarbiec Kaa jest nieskończony i podatki są trochę niepotrzebne.

Przynajmniej jest na co wydawać pieniądze.

Pomysły:
Drugie postacie
- Można by było stworzyć szkołę wiedźm i rycerzy.
- Można też stworzyć listę zaklęć, jakie mamy.
- Zorganizować zawody pomiędzy czarodziejkami.

Życie chłopaków
Tak jakby to wprowadziliśmy (piszemy nimi i wgl.)
- Może dodać ich do avatarów i loginów, u osób, które będą tego chciały. W loginie mogłyby być imiona albo nazwisko, jeżeli jesteśmy małżeństwem.
(Chłopak piosenkarz! *.*)

Dzieci
- Tak jak chłopcy
- Może jakieś drużyny junior? Mamy drużyny piłkarskie dla nas, więc zróbmy też dla dzieci. *.*

Prace
- Można utworzyć pracę ogrodnika i wynająć go, żeby dbał o nasze ogrody.
- W zajęciach dodatkowych mogą pracować instruktorzy, wtedy mogliby robić jakieś dodatkowe zajęcia dla dodatkowych punktów itp. (np. Instruktor tenisa).
- Praca sprzątaczki czy coś.
- Praca sprzedawcy w sklepie (osoba, która dodaje zakupy).
- Praca: Fotograf -> Albumy ze zdjęciami
- Praca pilota samolotu i stewardesy
- Agent biura matrymonialnego -> Biuro Matrymonialne

Konkursy/Imprezy
- Miss i Mister - Ale może nie rozdzielać tego na dwa, tylko dziewczyny i chłopcy razem.
- Jakieś zawody dla koni

Inne
- W ogrodach można by było hodować własne warzywa i owoce.
- Albumy ze zdjęciami, zdjęcia ze ślubów, wycieczek itp.
- Sklep z obrazami - Mamy malarzy, więc mogliby oni sprzedawać swoje obrazy.
- Hodowle psów tak jak koni.
- Pod zwierzętami w profilach Cndy można napisać jakie zna sztuczki, może to zachęciłoby do wynajmowania trenerów zwierząt.
- [To co prawda raczej nie wypali, bo jest za mało osób, ale...] Drużyny sportowe (koszykarska, siatkarska itp.)

Odkopywanie
- Gazetki - fajnie byłoby je znów organizować
- Zamiast forum Para - stworzyć Biuro Matrymonialne, wtedy można byłoby zostawić swoje ogłoszenie dla innych użytkowników.

Wygląd
- Do każdego fora mały obrazek. Zamiast gifów, bo wydaje mi się, że one przeszkadzają. Zmieniłabym też te stare, bo szczerze przyznam, że średnio mi się podobają. Można zrobić konkurs czy coś.
Np. http://imageshack.com/a/img835/2531/64qy.png http://imageshack.com/a/img547/7928/4sr9.png http://imageshack.com/a/img547/3130/rlve.png
- Tę tabelkę na górze ustawiłabym, żeby ruszała się w jedną stronę, bo to trochę dezorientujące.

Ostatnio edytowany przez Rose (2014-02-16 21:46:47)


Imię: Nettie
Drugie imię: Iris
Nazwisko: Mal
Rasa: Harpia
Data urodzenia: 14.08.1993r.
Wiek: 19 lat
Adres: Kolorowych Snów 2
Prace: Tancerka, Opiekunka do dziecka, Trenerka zwierząt, Weterynarz, Budowlaniec
Dzieci: Dominik
Mój profil: >klik<

Grepolis

Offline

 

#27 2014-02-19 17:02:30

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

Drugie postacie
- Można by było stworzyć szkołę wiedźm i rycerzy.
- Można też stworzyć listę zaklęć, jakie mamy.
- Zorganizować zawody pomiędzy czarodziejkami.

Mamy mało osób grających, więc na razie zawody i inne szkoły to chyba będzie za dużo, po za tym drugie postaci to głównie czarodziejki, reszta jest wymyślona. Zaklęcia możesz pisać w księdze zaklęć

Życie chłopaków
Tak jakby to wprowadziliśmy (piszemy nimi i wgl.)
- Może dodać ich do avatarów i loginów, u osób, które będą tego chciały. W loginie mogłyby być imiona albo nazwisko, jeżeli jesteśmy małżeństwem.
(Chłopak piosenkarz! *.*)
w sumie można tak zrobić, wtedy każdy będzie wiedział kto ma jakiego chłopaka

Dzieci
- Tak jak chłopcy
- Może jakieś drużyny junior? Mamy drużyny piłkarskie dla nas, więc zróbmy też dla dzieci. *.*
Będą za długie loginy, ale w sygnaturze są wymienione. I tak nimi piszemy, więc to bez różnicy. Dzieci mogą mieć zawody kiedy tylko o tym napiszesz.

Prace
- Można utworzyć pracę ogrodnika i wynająć go, żeby dbał o nasze ogrody.
- W zajęciach dodatkowych mogą pracować instruktorzy, wtedy mogliby robić jakieś dodatkowe zajęcia dla dodatkowych punktów itp. (np. Instruktor tenisa).
- Praca sprzątaczki czy coś.
- Praca sprzedawcy w sklepie (osoba, która dodaje zakupy).
- Praca: Fotograf -> Albumy ze zdjęciami
- Praca pilota samolotu i stewardesy
- Agent biura matrymonialnego -> Biuro Matrymonialne
Biuro matrymonialne? :I Odpada, haha Reszta pasuje
Konkursy/Imprezy
- Miss i Mister - Ale może nie rozdzielać tego na dwa, tylko dziewczyny i chłopcy razem.
- Jakieś zawody dla koni
Cóż, konkurs na Miss i Misstera miał sens, kiedy było dużo użytkowników, teraz można połączyć. Zawody dla koni chyba będą jednak bez sensu.

Inne
- W ogrodach można by było hodować własne warzywa i owoce.
- Albumy ze zdjęciami, zdjęcia ze ślubów, wycieczek itp.
- Sklep z obrazami - Mamy malarzy, więc mogliby oni sprzedawać swoje obrazy.
- Hodowle psów tak jak koni.
- Pod zwierzętami w profilach Cndy można napisać jakie zna sztuczki, może to zachęciłoby do wynajmowania trenerów zwierząt.
- [To co prawda raczej nie wypali, bo jest za mało osób, ale...] Drużyny sportowe (koszykarska, siatkarska itp.)
W ogrodzie hoduj, co chcesz Albumy można zrobić, jeżeli użytkownicy będą sami wstawiać zdjęcia. Obrazy i tak są sprzedawane, bo dostają za nie pieniądze. Hodowle w takim razie równie dobrze mogłyby być kotów, rybek i innych pupili Hm, tak, sztuczki to dobry pomysł
Odkopywanie
- Gazetki - fajnie byłoby je znów organizować
- Zamiast forum Para - stworzyć Biuro Matrymonialne, wtedy można byłoby zostawić swoje ogłoszenie dla innych użytkowników.
Gazetki będą jak tylko ludzie wrócą na forum Biuro matrymonialne mi się nie podoba
Wygląd
- Do każdego fora mały obrazek. Zamiast gifów, bo wydaje mi się, że one przeszkadzają. Zmieniłabym też te stare, bo szczerze przyznam, że średnio mi się podobają. Można zrobić konkurs czy coś.
- Tę tabelkę na górze ustawiłabym, żeby ruszała się w jedną stronę, bo to trochę dezorientujące.
[b]Nope, tabelki nie zmienię >.> Moje największe dezorientujące dzieło na kaa I sprecyzuj to o obrazkach, bo tak nie bardzo wiem co ci się nie podoba D/b]


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

#28 2014-02-19 17:14:30

 Ginny

Znany mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2377
Punktów :   

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

Ja mam mega pomysła !!! ZRÓBMY IGRZYSKA GŁODOWE I NAJAZD KOSMITÓW!!!!

Jestę geniószę od pomysłuf.


Hej Goście


Imię: Ginny
Drugie imię: Karolina
Nazwisko: Granger
Rasa: syrena
Data urodzenia: 11.08.1994
Adres: Pokój nr 7, Kolorowych Snów 3
Prace: Gazeciarka, Fryzjerka, Malarka, Architekt, Weterynarz, Policjant, Redaktorka, Reżyser, Przedszkolanka, Tancerka, Trenerka zwietrząt, Lekarz
Dzieci: Natalka, Daria
Znajomi: Alex, Anasta, Rose, Edek
Rangi: Miss pierwszego dnia urodzin, Twórca kwiatów KAA
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 1

Offline

 

#29 2014-02-19 17:16:54

 Alex

Prezydent, Masae

Skąd: ul. Kolorowych Snów 1
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2201
Punktów :   

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

Ginny napisał:

Ja mam mega pomysła !!! ZRÓBMY IGRZYSKA GŁODOWE I NAJAZD KOSMITÓW!!!!

Jestę geniószę od pomysłuf.

Haha, tak, wszyscy zginą na Igrzyskach poza zwycięzcą, którego zabiją kosmici


Teraz ja muszę wtrącić swoje 3 grosze do wypowiedzi Ayi:
Drugie postacie - po pierwsze, to nie jest świat odwzorowany dokładnie na Winx i gdyby zrobić 3 szkoły, ludzie zapisywaliby się do różnych i by było trudniej prowadzić akcję, bo mniej ludzi w jednej szkole. Po drugie, główny wątek został zamknięty (chodzi o najpotężniejsze czarodziejki) i ciężko pociągnąć dalej fabułę, m.in. dlatego, że żadna z nas nie pamięta, co się tam działo.

Chłopacy i dzieci - będzie strasznie naćpane, nicki długie na kilometr. Poza tym chłopak i dzieci byli zawsze bardziej przedmiotami do uatrakcyjnienia akcji.

Prace - szczerze wątpię, by ktoś podjął się pracy np. ogrodnika i wchodził codziennie na Kaa, tylko po to, by zająć się cudzym ogrodem, poza tym Kaa jest magiczne i nic tu nie więdnie. Jako tacy instruktorzy do sportów kiedyś byli, na samym początku Kaa (za czasów Ani i Kate) adminki były przydzielone do zajęć dodatkowych i robiły w nich dodatkowe rzeczy. Zajęcia dodatkowe zawsze należały do adminów i osobiście nie chcę tego zmieniać. Sprzątaczki, stewardessy i piloci mogą być, ale też tylko, żeby kasę zbierać, bo szczerze wątpię, by udało się zgrać osobę lecącą i stewardessę w tym samym czasie na pokładzie samolotu - jeśli potrzebujesz kogoś takiego, to po prostu bierzesz go z niczego (np. cały mój zespół).

Konkursy/imprezy - i tak nie organizujemy konkursu na Mistera, bo nikt się zgłasza, a czasy drugich urodzin Kaa dawno minęły. Zawody jeździeckie już były i większość z nas raczej nie pali się, by je powtórzyć.

Inne - nie wiem jak jest napisane oficjalnie (nie chce mi się sprawdzić, przepraszam), pewnie nie ma nasion dla warzych i owoców, ale my dużo rzeczy brałyśmy z niczego, więc droga wolna, można hodować co się chce. Albumy tak jak Aya, za dużo z tym roboty po prostu. Tych obrazów nie da się nazwać zbytnio obrazami, były robione tylko dla kasy, można zrobić sklep jakimiś normalnymi, candowymi obrazami, ale tu może wykazać się każdy użytkownik. Mamy własny sport Kaa i raczej nie będzie żadnych normalnych drużyn.

Odkopywanie - tu są potrzebne wyjaśnienia. Jeśli chodzi o tą główną gazetkę na głównej stronie, to jest robota Ayi, jeśli o takie mniejsze np. moja o modzie, to taką może zrobić każdy jeśli jest redaktorem gazety. Forum Para i Biuro Matrymonialne mają różne cele, więc nie, poza tym chyba w tym Biurze łączyłyby się same związki homo

Wygląd - nie, za nic w świecie nie pozwolę zmienić obrazków, bo większość jest tu od samego początku i pamiętam, że zawsze tu były (kilka zmieniłam jak był problem z imageshack i jak za bardzo rozciągały forum), więc jeśli masz z nimi jakiś problem, to użyj maści na ból dupy, bo mogą być najbrzydsze na świecie, ale są dla mnie bezcenne i myślę, że nie tylko dla mnie. Tak, muszę być wredna i nie mam teraz psychologicznego podejścia jak Aya, ale zmienienie ich złamie mi serce. Do innych for raczej nie dodamy, bo wtedy forum będzie o wiele za długie, są przy tych, co mają się wyróżnić. Za konkursem też jestem na NIE, bo wygląd forum zawsze ustalali admini (głównie Aya, ja dostałam szlaban jak skasowałam całe forum przez jeden nawias ).

Jak czegoś nie skomentowałam, to popieram Ayę. Jest to w sumie opinia z mojego punktu widzenia, osoby, która przez spory okres czasu była zwykłym użytkownikiem i mogę patrzeć z innej perspektywy niż Aya albo reszta dziewczyn.


Imię: Alexandra
Drugie imię: Masae
Nazwisko: Sasakawa
Rasa: wilkołak
Data urodzenia: 02.07.1992
Adres: Ulica Kolorowych Snów 1, Działka nr 682
Prace: Przedszkolanka, Aktorka, Architekt, Redaktorka, Lekarz, Weterynarz, Policjant, Trenerka zwierząt, Reżyser, Tancerka
Dzieci: Eliza, Zuzia
Znajomi: Kira, Ginny, Aya, Melisa, Rebecca †: Chelsea, Edek, Kate, Andre
Rangi:
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 2

Offline

 

#30 2014-02-19 19:16:43

 Kira

Prezydent, Alice

Zarejestrowany: 2010-03-11
Posty: 2501
Punktów :   

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

No to teraz ja też się wtrącę.
ALERT ALERT ALERT, WREDNA ADMINKA W AKCJI
Dzieci, chłopacy, koty, psy, bóg wie co jeszcze? Tak, marzę o tym by mój nick przedstawiał się jako Kira, jej wymyślony mąż Light, Ania, Amentia, Zosia, Arek, Josh, Cris, Marylin, Karmena, Gigi, Becky, Katia, Leah i Pusia Yagami. Boże, tak.
Inna sprawa, że myślę nad dodaniem sobie Ani - SORASY WIELKIE, Kira oficjalnie jest zaginiona a Ania ma 15 lat.

Co do wyglądu zupełnie popieram Aki... zresztą, ogólnie się zgadzamy.

Trzy (ANIA SIĘ LICZY!) razy nie, dziękujemy.

+ Kiedy zmieniłaś nick? .-.


Imię: Kira / Ania
Drugie imię: Yuki / Bianci
Nazwisko: Yagami (Gold)
Rasa: wampir, neko, Bokusatsu Tenshi, Mahou Shoujo / Neko
Data urodzenia: 11.04.1992 / 16.10.1999
Adres: Willa Kiry - Ulica Arkadii 3
Prace: Pisarz, Malarz, Aktorka, Reżyser, Tancerka, Trenerka zwierząt, Lekarz, Projektant mody, Detektyw, Policjantka, Opiekunka do zwierząt, Weterynarz, Budowlaniec, Fryzjer, Malarz, Przedszkolanka / ----
Dzieci: Amentia, Zosia, Arek, Ania / ----
Znajomi: Anasta, Ania, Edek, Adam, Lisa, Alex / ----
Rangi: Miss drugiego dnia urodzin, Miss trzeciego dnia urodzin / ----
Mój profil:>klik<

Offline

 

#31 2014-02-21 11:43:43

 Nettie

Fly

39052619
Zarejestrowany: 2011-11-12
Posty: 370
Punktów :   -1 
WWW

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

Łał. To się nazywa pozytywny odzew. Spoko to tylko pomysły, ale mam wam coś do powiedzenia, za co zapewne zostanę zabitea, ale cóż.
Wiecie, co zauważyłam? To robią adminki, tamto robią adminki, adminki i adminki. Spoko, rozumiem, też kiedyś prowadziłam forum i rozumiem, że trudno zaufać komuś kogo zupełnie się nie zna, ale bez przesady.
"Zawsze tak było i nic nie zmieniamy" trzeba się rozwijać, bo później się okazuje, że gdy adminki, które robią wszystko nie pojawiają się, forum umiera. Bo adminki.
"więc jeśli masz z nimi jakiś problem, to użyj maści na ból dupy" Łał. Po prostu łał. Ja to tylko zaproponowałam, to tobie radzę użyć tej maści.
"Dzieci, chłopacy, koty, psy, bóg wie co jeszcze?" - mówiłam, że można dodać nazwisko rodziny. Po co mieć dzieci i chłopaka skoro są tylko dla ozdoby? Głupie.

Adminki. -.-" Jakoś przestałam kojarzyć to forum z czymś miły, gdy okazało się, że ludzie, którzy tu adminują, są... Tacy jacy są.


Imię: Nettie
Drugie imię: Iris
Nazwisko: Mal
Rasa: Harpia
Data urodzenia: 14.08.1993r.
Wiek: 19 lat
Adres: Kolorowych Snów 2
Prace: Tancerka, Opiekunka do dziecka, Trenerka zwierząt, Weterynarz, Budowlaniec
Dzieci: Dominik
Mój profil: >klik<

Grepolis

Offline

 

#32 2014-02-21 13:18:50

 Ginny

Znany mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2377
Punktów :   

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

To teraz ja sobie pocytuję

Łał. To się nazywa pozytywny odzew. Spoko to tylko pomysły, ale mam wam coś do powiedzenia, za co zapewne zostanę zabitea, ale cóż.
Wiecie, co zauważyłam? To robią adminki, tamto robią adminki, adminki i adminki. Spoko, rozumiem, też kiedyś prowadziłam forum i rozumiem, że trudno zaufać komuś kogo zupełnie się nie zna, ale bez przesady.

-Cóż... Kiedyś była taka sytuacja: Dwie adminki, wchodzi głównie jedna + jedna osoba do pomocy, a na forum kilka osób, które wchodzą. Dziś mamy taką sytuację: cztery adminki + jedna osoba do pomocy (czyli ty) i żadnych zwykłych mieszkańców. W końcu to chyba robota adminek, a inne osoby chcą tu tylko się bawić. Czy tylko ja tak rozumiem? To dobrze, że chcesz nam pomóc i robisz to odwalając często najgorszą robotę (dodawanie zakupów). Dziękujemy Ci za to, bo my to lenie straszne ;P

"Zawsze tak było i nic nie zmieniamy" trzeba się rozwijać, bo później się okazuje, że gdy adminki, które robią wszystko nie pojawiają się, forum umiera. Bo adminki.
-Tu chyba odpowiedź z góry też się wpasuje. Do wcześniejszej wypowiedzi jeszcze. Instruktorzy sensu nie mają, bo forum zieje pustką. Jeżeli będzie więcej aktywnych osób przemyślimy to. Jeśli chcesz, możesz dodawać punkty, masz w końcu wgląd do listy mieszkańców. A czy w zajęciach dodatkowych są jakieś zadania dodatkowe? Bo coś mi się nie kojarzy... Prosiłabym o odpowiedź, bo jak mówiłam leniwa jestem i nie chce mi się sprawdzać .-.

"więc jeśli masz z nimi jakiś problem, to użyj maści na ból dupy" Łał. Po prostu łał. Ja to tylko zaproponowałam, to tobie radzę użyć tej maści.
-Do ostatniej wypowiedzi. Obrazki to część tego forum, jego historii. Jest to taka tradycja i ciężko nam z niej zrezygnować. Może Aki, faktycznie zareagowała zbyt agresywnie, ale trochę ją rozumiem, bo te obrazki są dla nas naprawdę ważne.

"Dzieci, chłopacy, koty, psy, bóg wie co jeszcze?" - mówiłam, że można dodać nazwisko rodziny. Po co mieć dzieci i chłopaka skoro są tylko dla ozdoby? Głupie
-To jest życie twojej CANDY, a nie jej chłopaka czy dzieci. To ONA jest główną postacią, i jeśli sądzisz, że posiadanie dzieci i chłopaka na tym forum jest głupie, to możesz z tego zrezygnować. Proszę bardzo. Ale życie tu byłoby nudne z tą ilością graczy i bez żadnych dodatków typu chłopak i dzieci. Nie masz z kim rozmawiać, z kim iść do parku. Twoja candy jest wręcz bez przerwy sama, a tak to chociaż masz kogoś, co z tego, że jest sterowany tobą.

Adminki. -.-" Jakoś przestałam kojarzyć to forum z czymś miły, gdy okazało się, że ludzie, którzy tu adminują, są... Tacy jacy są.
-Ale mimo wszystko wciąż tu wchodzisz, prawda? Dlaczego? My... Tak jesteśmy tacy jacy jesteśmy, i jeśli ci się to nie podoba to do widzenia. Jesteśmy... Dziwne, świrnięte, często wredne i jeszcze coś tam. Ale tacy jesteśmy i nie da się tego zmienić. Można spróbować, ale tacy już jesteśmy.

Mam nadzieję, że nie było zbyt wrednie i agresywnie, albo bez sensu. Jeśli tak to przepraszam.


Hej Goście


Imię: Ginny
Drugie imię: Karolina
Nazwisko: Granger
Rasa: syrena
Data urodzenia: 11.08.1994
Adres: Pokój nr 7, Kolorowych Snów 3
Prace: Gazeciarka, Fryzjerka, Malarka, Architekt, Weterynarz, Policjant, Redaktorka, Reżyser, Przedszkolanka, Tancerka, Trenerka zwietrząt, Lekarz
Dzieci: Natalka, Daria
Znajomi: Alex, Anasta, Rose, Edek
Rangi: Miss pierwszego dnia urodzin, Twórca kwiatów KAA
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 1

Offline

 

#33 2014-02-21 19:04:08

 Alex

Prezydent, Masae

Skąd: ul. Kolorowych Snów 1
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2201
Punktów :   

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

Nettie, sprawa jest prosta - to forum już nie odżyje. I nieważne ile będziesz wkładać w to energii, nie ruszy z miejsca. Bo teraz już nikogo nie interesują candy. Na forum wchodzimy tylko my adminki i poza nami nigdy nie było kogoś, kto by pobył tu dłużej. Fajnie, że jest jedna osoba, która nadal chce się tu bawić, ale my z tego wyrosłyśmy i forum nie sprawia nam już takiej frajdy jak kiedyś, więc gdy wchodzimy, to głównie z sentymentu, bo spędziłyśmy tu naprawdę dużo czasu i miało to na nas wpływ. Może u pozostałych pojawia się mały ognik "odnawiamy Kaa", ale u mnie już zgasł definitywnie i każda większa zmiana mi się nie podoba, bo wtedy Kaa nie będzie takie, jak w moich wspomnieniach - inne obrazki, inne zasady działania, inni gracze. Zmiany, które sugerujesz, mają niby pomóc Kaa, dać większe pole do popisu osobom innym, niż amini - ale wtedy to już nie będzie Kaa, bo na Kaa wszystko robiły adminki, jak chciałam nowe zadanie w szkole albo mieć dodane zakupy, to dręczyłam Ayę tyle czasu, aż to zrobiła, a moim marzeniem było dołączyć do grona tych wyjątkowych osób. Gdyby Kaa miało działać, to nadal na tych samych zasadach, co kiedyś, bo inaczej to już nie będzie CandyKaa i nie będzie to mój świat. Stanie się mi obcy i zimny, bo się już nie wkręcę tak, jak kilka lat temu.
Naprawdę miło, że chcesz, by nadal Kaa żyło, ale mam do ciebie prośbę - uszanuj nasze uczucia, które żywimy do tego miejsca. Bo dla ciebie to tylko zwykła strona internetowa, na której możesz pograć i którą chcesz zmienić tak, by było ci jak najlepiej, a dla nas to kawałek życia i na dźwięk Kaa uśmiechniemy się, zamyślimy na chwilę, bo zawarłyśmy tu wspaniałe przyjaźnie. Dlatego dla mnie Kaa jest idealne takie jak z moich wspomnień, bo to na takim Kaa spędziłam najmilsze chwile.


Imię: Alexandra
Drugie imię: Masae
Nazwisko: Sasakawa
Rasa: wilkołak
Data urodzenia: 02.07.1992
Adres: Ulica Kolorowych Snów 1, Działka nr 682
Prace: Przedszkolanka, Aktorka, Architekt, Redaktorka, Lekarz, Weterynarz, Policjant, Trenerka zwierząt, Reżyser, Tancerka
Dzieci: Eliza, Zuzia
Znajomi: Kira, Ginny, Aya, Melisa, Rebecca †: Chelsea, Edek, Kate, Andre
Rangi:
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 2

Offline

 

#34 2014-02-21 19:22:05

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

I właśnie dlatego chciałam, żeby wyjaśniła mi, o co chodzi z tymi obrazkami, które dokładniej się nie podobają, bo można o nich pomyśleć.
Jestem za Nettie (kiedy zmieniłaś nick o.o), że forum powinno rozważyć każdą opcję, żeby mogło się rozwijać
Rozumiem również Aki, że jest bardzo przywiązana do obrazków.

Po drugie nie powinnyście się obrażać. To forum nie jest dla osób, które nam tutaj uprzykrzają życie. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, dopóki nie będzie obrażał drugiej osoby >.> PROSZĘ TO SOBIE WZIĄĆ DO SERCA!

Ja już szczerze muszę się porozglądać na forum, bo jest tu tyle wątków do poruszenia, poprawienia na tym mieście...


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

#35 2014-02-21 19:33:16

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

Well, zawsze to była gra, która witała nowych użytkowników z ogromną chęcią.
Każdy kto dołączał chciał być wyjątkowym adminem, bo to byli szefowie, mogli zrobić wszystko, oni mieli władzę, mieli historię, zwykłym graczom wydawało się, że nie mogli ich dosięgnąć, że są to osoby wyższe pozycją czy coś takiego.
To admini i pozycja adminów tworzyła charakter tego miasteczka. To, że tylko oni mogli zrobić wszystko, a zwykli gracze po prostu pisali posty.
Jednak zwykli gracze nigdy nie wiedzieli ile praca admina oznacza dla tego miasta, tak, oni robili wszystko, wszyściutko. Przecież punkty same się nie dodadzą. Podatki same się nie zbiorą. Pensje nie wypłacą. Przedmioty ze sklepów nie znajdą się w plecaku same. To są uroki forum.

Zawsze wchodziłam na kaa z tą myślą, że kiedyś z tego wyrosnę, że kiedyś to po prostu upadnie. Już parę lat temu to miasto upadło, ale widziałam jedną osobę wchodzącą na to miasto. To było coś niesamowitego, zapragnęłam odnowić to forum. Teraz mamy podobną sytuację, ale adminów jest teraz więcej. Czy to dobrze? Nie wiem. Oddałam to miasto w ręce dwóch innych adminów, już to stwierdziłam dawno. Ale sytuacja się nie powtórzyła. Mamy 1 osobę wchodzącą, ale nowi admini nie chcą odnowić tego miasteczka. Miałam w sumie szczerą nadzieję, że w przyszłości te adminki będą miały tak jak ja, a miasteczko się odrodzi. Ale jak widać się chyba pomyliłam Lub być może to znowu ja mam być nowym silniczkiem dla tego miasta.

Również mam jeden pomysł, że mogę odrodzić to miasto, ale będzie chyba zrobione dokładniej, doroślej. Ale wtedy dużo rzeczy tutaj się pozmienia.


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

#36 2014-02-21 19:42:03

 Alex

Prezydent, Masae

Skąd: ul. Kolorowych Snów 1
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2201
Punktów :   

Re: Wasze pomysly co do miasteczka

Nowe adminki są wredne i ich jeden, wytrwały gracz nie wzrusza


Imię: Alexandra
Drugie imię: Masae
Nazwisko: Sasakawa
Rasa: wilkołak
Data urodzenia: 02.07.1992
Adres: Ulica Kolorowych Snów 1, Działka nr 682
Prace: Przedszkolanka, Aktorka, Architekt, Redaktorka, Lekarz, Weterynarz, Policjant, Trenerka zwierząt, Reżyser, Tancerka
Dzieci: Eliza, Zuzia
Znajomi: Kira, Ginny, Aya, Melisa, Rebecca †: Chelsea, Edek, Kate, Andre
Rangi:
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
garnek olkusz szalki do hodowli komórkowej