Ogłoszenie

Witamy, jeżeli się jeszcze nie zarejestrowałeś/aś, koniecznie się zarejestruj!

Nasze święta

Urodziny forum

Dzień rozdawania prezentów

Wiosenne kwiatki

Dzień wakacji

Magiczny dzień

Pożegnanie wakacji

Halloween

Mikołajki

Boże Narodzenie

Sylwester

Pogoda

Dzień

Przelotne opady deszczu

Temperatura: 9°C


Noc

Zachmurzenia

Temperatura: 2°C

Zasłużeni gracze

Kwiaty/Maskotka/Flaga forum

Kwiaty KAA

Twórca: Ginny

Flaga KAA

Twórca: Ginny

Team/Kontakt

 <3 Get yours @ CandieCoded <3

Admini:

Aya

e-mail: ada-forwzy2@o2.pl

gadu-gadu:

20530605


Kira

gadu-gadu:

2242746


Aki

gadu-gadu:

10466904


Podadmin:

Ginny

gadu-gadu:

12511996

Pamiętaj, z tego forum nie można nic kopiować, tematów, postów, pomysłów itd., itp. Jeżeli zostanie coś takiego zauważone niezwłocznie zgłosimy to do odpowiednich władz serwisu pun.pl Takie zachowanie może doprowadzić nawet do usunięcia strony...

#1 2008-11-27 14:24:38

 Aya

Prezydent miasta, Amu

20530605
Zarejestrowany: 2008-09-24
Posty: 3123
Punktów :   
Imię: Anastazja

Wydarzenia z ostatniej chwili - nr 1 - 27.11.08

Postanowiłyśmy ja z Anią, że zrobimy wspolna gazetkę o wszystkich nowościach, ktore nastąpiły nie dawno i będziemy pisać artykuły oddzielnie, ale pierwszytzawsze będziemy pisać razem
wszystkie listy pytania itd. prosimy przesylac na e-mail: wydarzeniazostatniejchwil@o2.pl bedziemy jak najszybciej na nie odpowiadac a niktore pytania moze umiescimy w artykule

Anasta  i  Ania



CZY JUZ WYBRALISCIE PREZENTY DLA ZNAJOMYCH?
Jezeli jeszcze nie tosie pospieszcie. A juz mozna pisac liste dla siebie (wszystko jest w ogłoszeniach)

Anasta




Wymyśliłam, że w mojej gazetce czyli w "Rozrywce" będą wasze reklamy, więc jeżeli chcecie możecie zgłosić mi na PW że chcecie dać jakąś reklamę związną z naszym miasteczkiem np. zareklamować swój sklep itp. Jedna reklama kosztuje 5zł.

Ania




COŚ ZE SZKÓŁ
Ostatnio uczniowie nie robią nic w szkołach. Może to dlatego, że zbliżają się święta. Nauczyciele powinni dac troche luzu - tak sądze ja. W szkołach już zbliżają się ferie zimowe. Mam nadzieje, że uczniowie wezmą się troche do pracy po świetach.

Anasta


Cześć Goście

Imię: Natsuana
Drugie imię: Emilly
Nazwisko: Sweethair
Rasa: Elf
Data urodzenia: 13.10.1992
Adres: Willa Anasty - ulica Arkadii 2
Prace: Prezydent miasta, Nauczycielka szkoły, Nauczycielka szkoły magii i czarodziejstwa, Nauczycielka szkoły projektowania mody,projektantka mody, tancerka, pisarka, nauczycielka szkoły plastycznej, nauczycielka szkoły muzycznej, Aktorka, Weterynarz, Detektyw
Dzieci: Lola, Amaryl
Rangi:
Mój profil:>klik<
Znajomi: Kate, Ania, Edek, Rose, Chelsea, Rosalie, Ginny, Yumi
http://www.glitery.pl/polecam,adaforwzy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.worldhotels-in.com Bamboo Rooms Montessori Bielsko BoĂŽte de vitesses manuelle Alpine