Ogłoszenie

Witamy, jeżeli się jeszcze nie zarejestrowałeś/aś, koniecznie się zarejestruj!

Nasze święta

Urodziny forum

Dzień rozdawania prezentów

Wiosenne kwiatki

Dzień wakacji

Magiczny dzień

Pożegnanie wakacji

Halloween

Mikołajki

Boże Narodzenie

Sylwester

Pogoda

Dzień

Przelotne opady deszczu

Temperatura: 9°C


Noc

Zachmurzenia

Temperatura: 2°C

Zasłużeni gracze

Kwiaty/Maskotka/Flaga forum

Kwiaty KAA

Twórca: Ginny

Flaga KAA

Twórca: Ginny

Team/Kontakt

 <3 Get yours @ CandieCoded <3

Admini:

Aya

e-mail: ada-forwzy2@o2.pl

gadu-gadu:

20530605


Kira

gadu-gadu:

2242746


Aki

gadu-gadu:

10466904


Podadmin:

Ginny

gadu-gadu:

12511996

Pamiętaj, z tego forum nie można nic kopiować, tematów, postów, pomysłów itd., itp. Jeżeli zostanie coś takiego zauważone niezwłocznie zgłosimy to do odpowiednich władz serwisu pun.pl Takie zachowanie może doprowadzić nawet do usunięcia strony...

#1 2010-09-07 13:51:36

 Ginny

Znany mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2377
Punktów :   

Przygody Lilith

Rozdział 1 Pytania

Leżałam rozwalona na drzewie. Była piękna pogoda chociaż wakacje już się skończyły. Myślałam o wielu sprawach, różnych, codziennych i tajemniczych. Miałam wiele pytań, ale nie wiedziałam jak zapytać o nie świat. Wiedziałam że na to pytanie i wiele innych nigdy nie poznam odpowiedzi. Świat jest wielki i tajemniczy. Ukryty w cieniu. Na pewno chciałby wyjść ale nie może. Rozmyślania odłożyłam na później. Zeszłam z drzewa tak jak na nie weszłam, szybko, zgrabnie i bezpiecznie. Pobiegłam do pokoju. Ułożyłam się wygodnie na łóżku i myślałam. Nagle przysunęło mi się na myśl jedno pytanie. Czemu mam takie dziwne imię. Lilith. To nie było zwykłe imię. Jak na kogoś kim jestem to za dużo. Nie wiem kiedy ale przysnęłam. Śniły mi się straszne rzeczy. Obudził mnie smakowity zapach. Zbiegłam na dół i poszłam do kuchni. Wskoczyłam na krzesło, a z krzesła na stół. Teraz wiedziałam że to ryba tak smakowicie pachnie. Zeskoczyłam ze stołu i pobiegłam do przedpokoju. poszłam po schodach. Weszłam do pokoju. Usiadłam na krześle i patrzyłam przez okno. Z tych rozmyśleń obudził mnie krzyk.
-Lilith! Obiad!
Tak! Wreszcie ta upragniona chwila. Poszłam do kuchni. Usiadłam. I zaczęłam jeść. Po obiedzie. Wdrapałam się na ulubione drzewo. Szybko się tego nauczyłam. Wpatrywałam się w drogę. jedno pytanie krążyło po mojej głowie. Kiedy? Teraz? Jutro? Na kolację? Kiedyś czekałam tak pół dnia. Dopiero wieczorem mnie ściągnęli. Nie lubię czekać. Ale czekanie to konieczność.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Byłby dłuższy ale chcę zadać wszystkim pytanie. Jak myślicie o kim piszę? Wiecie jak się nazywa, ale tylko to. Ten kto zgadnie będzie w mojej książce.


Hej Goście


Imię: Ginny
Drugie imię: Karolina
Nazwisko: Granger
Rasa: syrena
Data urodzenia: 11.08.1994
Adres: Pokój nr 7, Kolorowych Snów 3
Prace: Gazeciarka, Fryzjerka, Malarka, Architekt, Weterynarz, Policjant, Redaktorka, Reżyser, Przedszkolanka, Tancerka, Trenerka zwietrząt, Lekarz
Dzieci: Natalka, Daria
Znajomi: Alex, Anasta, Rose, Edek
Rangi: Miss pierwszego dnia urodzin, Twórca kwiatów KAA
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 1

Offline

 

#2 2010-09-07 14:42:43

 Alex

Prezydent, Masae

Skąd: ul. Kolorowych Snów 1
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2201
Punktów :   

Re: Przygody Lilith

piszesz o kocie ^^


Imię: Alexandra
Drugie imię: Masae
Nazwisko: Sasakawa
Rasa: wilkołak
Data urodzenia: 02.07.1992
Adres: Ulica Kolorowych Snów 1, Działka nr 682
Prace: Przedszkolanka, Aktorka, Architekt, Redaktorka, Lekarz, Weterynarz, Policjant, Trenerka zwierząt, Reżyser, Tancerka
Dzieci: Eliza, Zuzia
Znajomi: Kira, Ginny, Aya, Melisa, Rebecca †: Chelsea, Edek, Kate, Andre
Rangi:
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 2

Offline

 

#3 2010-09-07 14:45:36

 Ginny

Znany mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2377
Punktów :   

Re: Przygody Lilith

Alex napisał:

piszesz o kocie ^^

Skąd wiedziałaś? Ok. Chcesz być właścicielką Lilith? Czy mam pomyśleć coś innego?


Hej Goście


Imię: Ginny
Drugie imię: Karolina
Nazwisko: Granger
Rasa: syrena
Data urodzenia: 11.08.1994
Adres: Pokój nr 7, Kolorowych Snów 3
Prace: Gazeciarka, Fryzjerka, Malarka, Architekt, Weterynarz, Policjant, Redaktorka, Reżyser, Przedszkolanka, Tancerka, Trenerka zwietrząt, Lekarz
Dzieci: Natalka, Daria
Znajomi: Alex, Anasta, Rose, Edek
Rangi: Miss pierwszego dnia urodzin, Twórca kwiatów KAA
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 1

Offline

 

#4 2010-09-07 14:47:44

 Alex

Prezydent, Masae

Skąd: ul. Kolorowych Snów 1
Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2201
Punktów :   

Re: Przygody Lilith

Nie wiem jak chcesz


Imię: Alexandra
Drugie imię: Masae
Nazwisko: Sasakawa
Rasa: wilkołak
Data urodzenia: 02.07.1992
Adres: Ulica Kolorowych Snów 1, Działka nr 682
Prace: Przedszkolanka, Aktorka, Architekt, Redaktorka, Lekarz, Weterynarz, Policjant, Trenerka zwierząt, Reżyser, Tancerka
Dzieci: Eliza, Zuzia
Znajomi: Kira, Ginny, Aya, Melisa, Rebecca †: Chelsea, Edek, Kate, Andre
Rangi:
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 2

Offline

 

#5 2010-09-07 14:48:10

 Ginny

Znany mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2377
Punktów :   

Re: Przygody Lilith

Ok nie chce mi się myśleć. Więc postanowione!


Hej Goście


Imię: Ginny
Drugie imię: Karolina
Nazwisko: Granger
Rasa: syrena
Data urodzenia: 11.08.1994
Adres: Pokój nr 7, Kolorowych Snów 3
Prace: Gazeciarka, Fryzjerka, Malarka, Architekt, Weterynarz, Policjant, Redaktorka, Reżyser, Przedszkolanka, Tancerka, Trenerka zwietrząt, Lekarz
Dzieci: Natalka, Daria
Znajomi: Alex, Anasta, Rose, Edek
Rangi: Miss pierwszego dnia urodzin, Twórca kwiatów KAA
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 1

Offline

 

#6 2010-09-07 17:40:27

 Ginny

Znany mieszkaniec

Zarejestrowany: 2010-07-10
Posty: 2377
Punktów :   

Re: Przygody Lilith

Rozdział 2 Niespokojny sen

Wreszcie usłyszałam upragniony dźwięk
-Wróciłam! - Zeskoczyłam z drzewa i podbiegłam do mojej pani. Ona jak zwykle pogłaskała mnie i podrapała za uszkami. Potem jak co dziennie po powrocie Alex do domu zaczęłam się łasić o jej nogi prosząc o więcej pieszczot. Potem bywało różnie. Czasem dostawałam upragnione pieszczoty, a czasem zostałam tylko pogłaskana i przeproszona. Dzisiaj akurat miałam lepszy dzień. Alex poszła na obiad, a ja siedziałam pilnie pilnując schodów. Gdy Alex szła do pokoju zaczęłam głośno miauczeć. Kucnęła przy mnie i wzięła mnie na ręce tak jak wtedy gdy się urodziłam. Potem zaniosła mnie do pokoju i postawiła na biurku. Podrapała mnie i pogłaskała. A potem wyjęła książki i zeszyty. Miałam grzecznie się przypatrywać jak będzie odrabiać lekcje. Ale to strasznie nudne. Zaczęłam więc pogoń za długopisem. Ale nieszczęśliwym trafem zahaczyłam pazurkiem o kawałek kartki i próbując się wyrwać podarłam stronę. Zostałam za to wyrzucona na podwórko. Tak traktują 2 miesięcznego kota który lubi się bawić. Obrażona zaostrzyłam pazurki na pierwszym lepszym drzewie i weszłam na swoje. Rozłożyłam się i zaczęłam rozmyślać. Zanim się obejrzałam zrobiło się ciemno. Przeciągnęłam się i rozłożyłam wygodnie. Tą noc musiałam spędzić na dworze. Nie mogłam usnąć. Czy już mnie nie kochają? Czy mnie wyrzucą i trafię do schroniska? Przez te pytania nie mogłam zmrużyć oka. Zeszłam z drzewa. Poszukałam dobrego miejsca. Nagle mnie olśniło. Wdrapałam się na drzewo. Przeszłam po gałęzi do okna i wskoczyłam do środka. Tam zawsze było nie zamknięte bo się zepsuło. Była to stara komórka. Mogłam tam przespać noc i nikt tego nie zauważy. Ułożyłam się na starych kołdrach i poduszkach. Usnęłam


Hej Goście


Imię: Ginny
Drugie imię: Karolina
Nazwisko: Granger
Rasa: syrena
Data urodzenia: 11.08.1994
Adres: Pokój nr 7, Kolorowych Snów 3
Prace: Gazeciarka, Fryzjerka, Malarka, Architekt, Weterynarz, Policjant, Redaktorka, Reżyser, Przedszkolanka, Tancerka, Trenerka zwietrząt, Lekarz
Dzieci: Natalka, Daria
Znajomi: Alex, Anasta, Rose, Edek
Rangi: Miss pierwszego dnia urodzin, Twórca kwiatów KAA
Mój profil: >klik<
Ilość bycia karanym: 1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.candykaa.pun.pl Montessori Bielsko BoĂŽte de vitesses manuelle Alpine